Гідроакумулятор Aquapress AFC 33 Гидроаккумулятор зі змінною мембраною - це металева посудина, здатний поглинати і накопичувати потенційну енергію рідини під тиском. Рідина знаходиться в гумовому балоні, званому мембраною. В процесі роботи гідравлічної системи, при необхідності, енергія, накопичена рідиною під тиском, знову трансформується в корисну роботу. Це можливо завдяки наявності повітряної камери між стінками бака і мембраною, що знаходиться під тиском. Повітряна камера відділена від водного середовища за допомогою EPDM мембрани, що виключає ризик забруднення води пилом, парами, газами, маслами, бактеріями і сторонніми запахами. Більш того, відсутність прямого контакту між водою і стінками гідроакумулятора, дозволяє запобігти виникненню небезпечної для нього корозії. Особливості гідроакумулятора Aquapress AFC 33: Можливість кріплення зовнішнього насоса; Мембрана EPDM; Фланець з оцинкованої сталі; Міцний бак з вуглецевої сталі; Порошкове фарбування. Характеристика: Виробник: AQUAPRESS Об'єм бака, л: 33 Робочий тиск, бар: 10 З'єднання, дюйм: 1″ Максимальна температура рідини, °С: +99 Мембрана: Змінний Матеріал корпусу: Вуглецева сталь Діаметр, мм: 365 Висота, мм: 415 Довжина, мм: 3365 Гарантія, міс: 12 Об'єм бака, л: 30,1 - 50 Виконання: Вертикальний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquapress |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 365х415 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр патрубка | 1" |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Матеріал корпусу | Вуглецева листова сталь |
| Об'єм бака, л | 33 |
| Робоча температура | від -10°C до 110°C град. |
| Робочий тиск, бар | до 6 |
| Форма | Циліндр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 209 ₴


