Електронний регулятор тиску Pedrollo Easy Small-2M з манометром (start 1.5 bar) з захистом від сухого ходу
- Готово до відправки
- Код: 50066415P
2 948 ₴
2 473 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електронний регулятор тиску Pedrollo Easy Small II-2M з манометром (start 1.5 bar) із захистом від сухого ходу Регулятор тиску та потоку для керування та захисту монофазних насосів потужністю до 2 к.с. (Для застосування в побуті). Пристрій включає насос, коли в системі відбувається падіння тиску (напр., при відкритті крана), і вимикає його, коли витрата менше 2 л/хв (кран закритий). ПЕРЕВАГИ ПРИЛАДУ: 2 варіанти безпосереднього підключення гідроакумуляції Захист від сухого ходу із автоперезапуском. Програмний захист від частих включень насоса. Вбудований зворотний клапан для спрощеного встановлення. Низька втрата тиску (0,3 бар на 100 л/хв). Регулятор Easy Small може бути встановлений у будь-якому ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Максимальна подача: 200 л/хв (12 м/год) Максимальний робочий тиск: 10 бар Стартовий тиск: 1,5 бар КОРДОНИ ЗАСТОСУВАННЯ: Максимальна температура рідини +50 °C Максимальна температура довкілля +40 °C Руйнівний внутрішній тиск > 40 бар Ступінь захисту: IP 65 Напруга: 230 В Частота: 50/60 Гц Макс. струм: - 12 A EASY SMALL I - 16 A EASY SMALL II Загальні характеристики: Виробник – Італія Бренд - Pedrollo (Педролло) З'єднання – 1" x 1" Вага нетто – 1,63 кг ПРИКЛАДИ УСТАНОВКИ: Для запобігання частим перезапускам і з метою економії електроенергії рекомендується встановлювати на EASYSMALL гідроакумулятор невеликої ємності (ES-05).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.63 |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1" |
| Максимальна температура довкілля, °C | до +40°C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | до +65°C |
| Максимальний струм, А | 16 |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга | 220 V В |
| Потужність, кВт | 1.5 |
| Продуктивність, м3/год | до 12,0 |
| Пусковий тиск, бар | 1,5 |
| Тип | Реле тиску |
| Тиск, бар | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 473 ₴


