Біметалічний радіатор Marek TITAN 500/96
- Готово до відправки
- Код: TITAN 500/96
5 440 ₴
4 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Біметалічний радіатор Marek TITAN 500/96 Біметалеві радіатори Marek TITAN 500/96 - створені з двох звичних для радіаторів матеріалів: алюмінію та сталі. Внутрішня сталева конструкція контактує з теплоносієм та має високі робочі характеристики, зовнішня алюмінієва оболонка має високу теплопровідність та максимально швидко нагріває приміщення. Високоякісні матеріали забезпечують довговічність та високу якість. На даний момент радіатор займає лідируюче місце у продажу не лише в Україні. Монтаж Розмітка місць кріплення кронштейнів; Кронштейни встановлюються за допомогою дюбелів чи розчину цементу; Прилад монтується таким чином, щоб горизонтально розташовані секції лягали безпосередньо на кронштейни; Радіатор кріпиться з системою, що підводить, за допомогою крана або термостатичного клапана. Характеристика: Тип радіатора - Секційний Кількість секцій, шт - 10 Матеріал - Біметал Підключення: - Бічний (ліворуч) - Бічний (праворуч) Тип установки - Горизонтальний Колір - білий Теплова потужність (при T 64,5°C), Вт - 188 Міжосьова відстань, мм - 500 Робочий тиск - 20 бар Вага - 1.60 кг Країна реєстрації бренду - Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rondo |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Біметал |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,60 кг |
| Висота, мм | 565 мм |
| Глибина, мм | 96 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм мм |
| Об'єм теплоносія, л | 0,19 л |
| Робочий тиск, бар | 20 бар |
| Теплова потужність, Вт | 188 |
| Ширина, мм | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴


