Насосна станція Pedrollo JCRm 2С-24CL
- Готово до відправки
- Код: JCRm 2С-24CL
15 545 ₴
13 038 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насосна станція Pedrollo JCRm 2С-24CL Pedrollo JCRm 2С-24CL – це насосна станція, призначена для підтримки тиску в системі водопостачання. Підходить для організації водопостачання, дач та котеджів. Чудово справляється з поливом газонів та клумб, зрошенням садів. Італійське складання та цінова доступність зробили її популярною серед власників заміських ділянок. Все обладнання виконане із матеріалів, придатних для контакту з питною водою. Станція укомплектована самовсмоктувальним насосом Pedrollo JCRm 2С, що забезпечує можливість забору рідини з глибини до 9 метрів. Це дозволяє використовувати як джерело води не тільки центральний водогін, накопичувальні ємності, відкриті водоймища, а й колодязі та неглибокі свердловини. Крім цього, насос Pedrollo JCRm 2С здатний перекачувати рідини з підвищеним вмістом повітря. Завдяки корозійній стійкості матеріалів обладнання має низькі показники зносу. Складові елементи станції: Насос Pedrollo JCRm 2С, (Італія) бак-гідроакумулятор Imera (Італія) ємністю 24 літри реле тиску Pedrollo (Італія) манометр Pedrollo (Італія) гнучка підводка Pedrollo (Італія) латунний штуцер Pedrollo (Італія) електрокабель Pedrollo (Італія) ВАЖЛИВО! Монтаж станції повинен проводитись виключно в закритих приміщеннях або в місцях, захищених від негативних атмосферних явищ. Щоб поверхневий насос працював без збоїв навіть за низької температури, необхідно встановити його в теплому приміщенні. При цьому труби від колодязя до будинку повинні бути закопані в землю нижче рівня промерзання ґрунту. Вироби розробляються відповідно до світових стандартів електробезпеки. Крім того, ціна Pedrollo невисока та повністю відповідає якості. Обладнання надійне в експлуатації та підходять для постійного стабільного функціонування. Додатковими перевагами стали простота встановлення/демонтажу обладнання, а також його обслуговування та ремонту. Характеристики: Гідроакумулятор, л: 24 L Max. потужність, квт: 0.75 Max. подача, куб./год.: 4.2 Max. натиск, метрів: 50 Корпус насоса: Нержавіюча сталь AISI 304 Крильчатка: Нержавіюча сталь AISI 304 Номінальний струм А: 4.7 Довжина кабелю, м: 1.5 Різьблення "дюймів": 1" х 1" (дюйма) Напруга (V): 220В 1F Вага, кг: 23.6 Гарантійний термін, міс: 12
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 23.6 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина шнура живлення, м | 1.5 |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1" |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | Однофазний насос, горизонтальний гідроакумулятор 24, шланг, реле тиску, манометр, п'ятиходова муфта, кабель живлення довжиною 1,5 м |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | 40°C |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220 В 1F В |
| Напір max, м | 50 |
| Номінальна сила струму, I(А) | 4.7 |
| Об'єм бака, л | 24 |
| Потужність, кВт | 0.75 |
| Продуктивність, м3/год | 4.2 |
| Тип насоса | Насосна станція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 038 ₴


