Насосна станція Pedrollo PKm 60/24CL
- Готово до відправки
- Код: KMHFPK6024
6 483 ₴
5 237 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насосна с танція Pedrollo PKm 60/24CL Автоматична насосна станція Pedrollo Hydrofresh PKm 60 24CL з насосом вихрового типу, дозволить вам забезпечити безперебійну подачу чистої води з різних джерел водопостачання. Широке застосування вона знайшла в побутових цілях, а також в комунальних і сільськогосподарських цілях. Повністю автоматизована робота насоса не вимагає додаткового втручання. Станція дозволяє підтримувати тиск в системі водопостачання, самостійно виробляючивключення і вимикання в міру витрати води. Не має захисту від «сухого» ходу. насосна станція не використовується для перекачування забрудненої води, яка містить багато сторонніх матеріалів, таких як, пісок, крейда, річковий або озерний мул, іржа. Монтаж даної установки проводиться відповідно до інструкції, яка додається до станції. З насосом встановлюється зворотний клапан, між джерелом води і самим насосом. Переваги насосної станції Pedrollo Hydrofresh PKm 60 24CL: Дана станція поєднує в собі високу якість, практичність, ефективність і прийнятну вартість. При її виготовленні використовуються міцні і зносостійкі матеріали, що забезпечують надійність станції в роботі. Завдяки своїми конструктивними особливостями, вона забезпечує повністюбезпечну роботу. Монтаж і управління дуже просте, не вимагає спеціальних знань і навичок. Мінімальна споживання енергії, а також повна автоматизація роботи, дозволяє працювати їй максимально економно. Працює в автоматичному режимі. Займати не багато місця за рахунок компактних розмірів. Характеристика: Споживана потужність (Вт) - 370 Країна виробник товару - Італія Наявність гідроакумулятора - З гідроакумулятором Максимальна глибина всмоктування (м) - 8 Максимальний тиск (бар) - 10 Принцип дії - Самовсмоктувальний Призначення - Для дачі Об'єм гідроакумулятора (л) - 24 Тип насоса - Вихровий Тип - Насосна станція Максимальний напір (м) - 45 Максимальна продуктивність (м3/год) - 2.5
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю, м | 1.5 |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 1" |
| Живлення | Мережа |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | 60°C |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Напруга | 220 В 1F В |
| Напір max, м | 45 |
| Об'єм бака, л | 24 |
| Потужність, кВт | 0.37 |
| Продуктивність, м3/год | 2.5 |
| Тип насоса | Насосна станція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 237 ₴


