Насос свердловини Pedrollo 4SR12m/4-PD Серія насосів для свердловини Pedrollo 4SR включає в себе багатоступінчасті електронососи центробежного типу, призначені для постійного функціонування в зануреному стані. Двигун підключається до насоса через супорт, параметри якого відповідають нормативам NEMA. Принцип функціонування аналогічний принципу функціонування багатоступеневих відцентрових насосів. Робочі колеса, встановлені на тому самому провідному валу, обертаються всередині лопаткових дифузорів, які забезпечують рух рідини на виході кожного робочого колеса у напрямку до патрубка, що всмоктує, наступного робочого колеса. Після проходження через усі робочі колеса, встановлені послідовно, рідина залишає насос через нагнітальний патрубок. Кожне робоче колесо з відповідним лопатковим дифузором створюють ступінь нагнітання, яка згідно з принципом функціонування відцентрових насосів забезпечує для рідини перепад тиску, який підсумовується з перепадами, що створюються іншими послідовними ступенями. Область застосування та встановлення насосів серії Pedrollo 4SR: Насоси цієї серії рекомендуються для перекачування чистої води або рідких тіл, що містять не більше 150 г/м піску. Завдяки високому ККД та їх надійності, ці насоси застосовуються в побуті, в промисловості, для автоматичної подачі води спільно з автоматичними агрегатами підтримки тиску, для зрошення городів та садів, для мийного обладнання, для збільшення напору та в системах протипожежної безпеки тощо. Експлуатація насосів серії 4SR можлива усередині свердловин діаметром не менше 4" (100 мм). Електронасос опускається в колодязь або свердловину за допомогою нагнітального трубопроводу до глибини, де відбувається його повне занурення (мін. 50 см від верхнього рівня і не менше 1 метра до дна), навіть у процесі функціонування, при якому спостерігається зниження рівня рідини в колодязі. Електронасос може встановлюватися як у вертикальному, так і горизонтальному положеннях; коли насос встановлюється у вертикальному положенні всередині колодязя, рекомендується як запобіжний засіб використовувати трос з нержавіючої сталі, закріпленого через отвори, спеціально передбачені в нагнітальному корпусі. Ліміти використання: Температура рідинидо +35 °C Максимальний вміст піску трохи більше 150 г/м Глибина застосування до 100 м під рівнем води Функціонування: – у вертикальному положенні – у горизонтальному положенні з такими обмеженнями: 4SR6 - 4SR8 - 4SR10 - 4SR12 - 4SR15 до 17 ступенів Запуски/година: 20 при регулярних інтервалах Потік охолодження двигуна щонайменше 8 див/сек Безперервна робота S1 Характеристики: Max. подача, куб./год.: 18.0 Max. натиск, метрів: 25 Max. потужність, квт: 1.1 Різьблення "дюймів": 2 " Напруга (V): 220В 1F Довжина кабелю, м: 2,0 Вага, кг: 15 Діаметр насоса, мм: 98 Гарантійний термін, міс: 12
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 15 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю, м | 2 |
| Діаметр насосу | 98 мм |
| Діаметр патрубка | 2" |
| Живлення | 220 В |
| Клас захисту | IP68 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Максимальна температура води | 35°C град. |
| Матеріал робочого колеса | Noryl |
| Напір max, м | 25 |
| Потужність, кВт | 1.1 |
| Призначення | Перекачування чистої води, полив, водопостачання |
| Продуктивність, м3/год | 18.0 |
| Тип насоса | Свердловинний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 313 ₴


