Насос свердловини Pedrollo 4SR1,5m/30-F Унікальною особливістю насосів Pedrollo 4SRm 1.5/30 F є наявність надійного захисту, що запобігає попаданню піску, здатного викликати заклинювання. Забезпечується це завдяки використанню особливої конструкції гідравлічної частини, якісних матеріалів та передньої вставки з осьовим рухом робочих коліс. Принцип роботи та конструктивні особливості свердловинних насосів серії Pedrollo 4SR Представлені в цьому розділі електронасоси відцентрового типу призначаються для стаціонарної установки свердловини та роботи в зануреному стані. Електродвигун, що відповідає нормативам NEMA, підключається до насоса через супорт. Принцип роботи такий самий, як у звичайних відцентрових багатоступінчастих насосних станціях. Робочі колеса, встановлені в порожнині лопаткових дифузорів, захоплюють воду і направляють її до патрубка, що всмоктує, наступної групи коліс. Область застосування насосів Pedrollo 4SR Пристрої даної серії використовуються для перекачування чистої води з максимально допустимим вмістом завислих речовин 150 г/м3. Високий рівень ККД та надійність дозволяють ефективно використовувати насоси Pedrollo 4SR у побуті, у протипожежних системах, для вирішення виробничих завдань тощо. Характеристики: Max. подача, куб./год.: 2.7 Max. натиск, метрів: 213 Max. потужність, квт: 1.5 Різьблення "дюймів": 1,25" Напруга (V): 220В 1F Довжина кабелю, м: 2,0 Вага, кг: 21 Корпус насоса: Нержавіюча сталь AISI 304 Крильчатка: Noryl Діаметр насоса, мм: 98 Гарантійний термін, міс: 12
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 21 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю, м | 2 |
| Діаметр насосу | 98 мм |
| Діаметр патрубка | 1,25" |
| Живлення | 220 В |
| Клас захисту | IP68 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Максимальна температура води | 35°C град. |
| Матеріал робочого колеса | Noryl |
| Напір max, м | 213 |
| Потужність, кВт | 1.5 |
| Призначення | Перекачування чистої води, полив, водопостачання |
| Продуктивність, м3/год | 2.7 |
| Тип насоса | Свердловинний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 974 ₴


