Інтернет терморегулятор Engo E25-230B ZigBee/868 МГц 230 В чорний
- Готово до відправки
- Код: E25-230B
3 596 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет терморегулятор Engo E25-230B ZigBee/868 МГц 230 В чорний Терморегулятор поверхневого монтажу, який використовується для керування системою теплої підлоги та радіаторного опалення. Простий в установці та експлуатації і зручний для користувача. Живлення від мережі (230В). Програмований і керований через додаток ENGO Smart, використовуючи шлюз ZigBee 3.0 – EGATEZB. Контролери можуть бездротово керувати різними пристроями ZigBee (наприклад, бездротовий центр комутації ECB62ZB, модуль EMODZB, EREL1ZB12A реле, EREL1ZB16A або головки ETRV). Версія 230 В також працює як автономна і може бути підключена безпосередньо до приймача (наприклад, дротовий центр комутації). Характеристики: Джерело живлення: 230V AC 50 Hz Максимальний струм: 3 (1) A Діапазон заданих темп.: 5,0°C до 45,0°C Точність відображення темп.: 0,5°C Алгоритм керування: - TPI - Гістерезис (±0,2°C до ±2°C) Тип зв’язку: - ZigBee 3.0 - RF 868МГц Контрольний вихід: COM / NO (без напруги) Розміри, мм: 80 x 80 x 23
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Сумісність з моделлю | X80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон температур, °C | 5,0°C до 45,0°C |
| Живлення | 230 В AC 50 Гц |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальний струм, А | 3 (1) A |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Монтаж | Поверхневий |
| Призначення | Для керування теплою підлогою або джерелом тепла |
| Розмір, мм | 80 x 80 x 23 |
| Тип | Терморегулятор |
| Тип зв’язку | ZigBee 3.0 або RF 868МГц |
| Керування | TPI або Гістерезис (від ±0.2°C до ±0.2°C) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 596 ₴


