Дротовий добовий термостат Engo EASY-230W (білий)
- Готово до відправки
- Код: EASY-230W
1 973 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дротовий добовий термостат Engo EASY-230W (білий) Дротовий регулятор температури з живленням від мережі (230 В). Призначений для провідного керування нагрівальними або холодильними приладами та системами. Його функція полягає у підтримці комфортних умов у приміщенні відповідно до встановленої користувачем постійної температури. Підключається до джерела тепла. Для кращої адаптації в інтер'єрі модель доступна у двох кольорах. Це безпечний, надійний та простий в обслуговуванні терморегулятор. Переваги: мінімалістичний дизайн безпотенційні контакти провідний зв'язок дуже простий в експлуатації РК-дисплей програмна зміна типу контакту – нормально відкритий (NO) або нормально закритий (NC) можливість блокування клавіш можливість встановлення мінімальної та максимальної температури настінний кронштейн у комплекті керування теплою підлогою або джерелом обігріву розумний алгоритм контролю температури TPI перемикач ОБІГРІВ/ ОЧІКУВАННЯ/ОХОЛОДЖЕННЯ Характеристики: Живлення: 230V Макс. навантаження: 3 (1) A Діапазон темп.: 5 – 35°C Точність відображення: 0.1°C Алгоритм управління: TPI або Гістерезис (від ±0.2°C до ±2°C) Зв’язок: Дротовий Вихідний сигнал: Безпотенційні конт. NO/COM Рівень захисту: IP30 Розміри, мм: 80 x 80 x 22
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Сумісність з моделлю | X80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Клас захисту | IP30 |
| Максимальне навантаження | 3 (1) A |
| Монтаж | Накладний |
| Напруга | 230V В |
| Призначення | Для керування теплою підлогою або джерелом тепла |
| Регулятор температури | 5 – 35°C |
| Розмір, мм | 80 x 80 x 22 мм |
| Тип | Термостат |
| Тип підключення | Дротове |
| Керування | TPI або Гістерезис (від ±0.2°C до ±2°C) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 973 ₴


