Інтернет-термостат Engo E10-W з WI-FI 230 В білий
- Готово до відправки
- Код: E10-W
4 078 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-термостат Engo E10-W з WI-FI 230 В білий Електронний терморегулятор керувань через Інтернет, Wi-Fi. Сучасний терморегулятор, що дозволяє економно та екологічно керувати будь-яким типом опалення. Характеризується зрозумілим меню та безліччю корисних функцій. Забезпечує віддалене керування системою опалення за допомогою ENGO Smart/Tuya Smart. Програмування E10 є дуже простим і дозволяє адаптувати робочий цикл опалювальної системи відповідно до денного ритму користувача. Для зручності модель доступна у білому та чорному кольорах. Переваги: Лаконічний, простий дизайн стане прикрасою для будь-якого інтер'єру Вкрай проста система управління Безліч функцій Надійна електроніка Додатково доступне підключення датчика NTC Регулювання інтенсивності підсвічування дисплея Можливість надати доступ до пристрою різним користувачам Діапазон регулювання температур від +5 до +45 градусів Європейська якість, підтверджена сертифікатами Пуш-повідомлення з програми Інтеграція з голосовим помічником Олекса Захист від замерзання Клас захисту IP 30 Точний механізм контролю температури У додатку доступні графіки з історією настроюваної температури Можливість заблокувати кнопки від випадкового натискання Налаштування min та max температури на основі історії температур Характеристики: Живлення: 230V AC 50Hz Максимальне навантаження: 3 (1) A Діапазон регулювання температури: 5 - 45°C Точність вимірювання температури: 0.1°C Алгоритм роботи: TPI або гістерезис (від ±0,1°C до ±0,5°C) Зв'язок: WiFi 2,4 GHz Входи S1 та S2: Температура підлоги або вимірювання температури повітря Вихід управління: NO/COM (безпотенційний) Клас захисту: IP30 Розміри, мм: 86 x 86 x 39 (14 при встановленні в підрозеткову коробку ⌀ 60)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Клас захисту | IP30 |
| Максимальне навантаження | 3 (1) A |
| Монтаж | Вбудований |
| Напруга | 230V AC 50Гц В |
| Призначення | Для керування теплою підлогою або джерелом тепла |
| Регулятор температури | 5 - 45°C |
| Розмір, мм | 86 x 86 x 39 мм (14 – товщина після монтажу в коробці φ 60) |
| Тип | Інтернет-термостат |
| Тип підключення | WiFi |
| Керування | TPI або Гістерезис (від ±0.1°C до ±0.5°C) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 078 ₴


