Контролер насоса CO і насоса ГВП Engo EPC12HW Контролер вмикається, коли температура котла перевищить встановлену користувачем температуру вмикання насоса CO. Насос CWU працює за принципом різниці температур. Вмикання насоса CWU відбувається у момент, коли температура котла перевищить температуру резервуару з встановленим користувачем гістерезисом. Насос CWU працює до моменту вирівнювання температури котла та резервуару, або до досягнення резервуаром встановленої температури. Характеристики: Живлення: 230V AC 50Hz Макс. Навантаження ТМ: 3 (1) A Макс. Навантаження ВО: 3 (1) A Діапазон вимірювання температури: 0 – 99°C Діапазон регулювання температури для ТМ: 5 – 80°C Діапазон регулювання температури для ВО: 20 – 80°C Температурний опір датчика: -10 – 120°C Довжина проводу датчика для ТМ: 1,5 м Довжина проводу датчика для ВО: 3 м Розміри, мм: 155x70x39
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина проводу датчика, м | Для ТМ: 1,5 м, для ВО: 3 м |
| Діапазон вимірювання температури, °C | 0 – 99°C |
| Діапазон регулювання температури, °C | ТМ: 5 – 80°C, ВО: 20 – 80°C |
| Живлення | 230V AC 50Hz |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальне навантаження | ТМ: 3 (1), A, В: 3 (1) A |
| Призначення | Для управління насосом води в контурі СО, CWU |
| Розмір, мм | 155x70x39 |
| Температурний опір датчика, °C | -10 – 120°C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 596 ₴


