Інтернет терморегулятор Engo E20W230ZB ZigBee/868 МГц 230 В білий Цей терморегулятор призначений для інтелектуального керування системами теплої підлоги та радіаторного опалення. Він простий у встановленні та експлуатації, а також зручний для користувача. Терморегулятор живиться від мережі (230 В) та програмується через програму ENGO Smart, використовуючи шлюз ZigBee 3.0 – EGATEZB. Контролери можуть керувати бездротово різними пристроями ZigBee, такими як бездротовий центр комутації ECB62ZB, модуль EMODZB, реле EREL1ZB12A, реле EREL1ZB16A або головки ETRV. Версія для напруги 230 також може працювати як автономний пристрій і підключатися безпосередньо до приймача, наприклад, проводового центру комутації. Особливості: сумісність із додатком ENGO Smart (в технології Tuya Cloud) стандарт зв'язку ZigBee 3.0 функція прив'язки ENGO (прив'язка пристроїв у режимі Online та Offline) можливість встановлення мінімальної та максимальної заданих температур бездротовий зв'язок із головками TRV у стандарті 868 МГц ідеальний алгоритм TPI для теплої статі функція ОБІГРІВУ/ОХОЛОДЖЕННЯ Характеристики: Джерело живлення: 230V AC 50 Hz Максимальний струм: 3 (1) A Діапазон заданих темп.: 5,0 ° C до 45,0 ° C Точність темп.: 0,5°C Алгоритм управління: - TPI - Гістерезис (±0,1°C до ±2°C) Тип зв'язку: - ZigBee 3.0 - RF 868МГц Контрольний вихід: COM/NO (без напруги) Розміри, мм: 80 x 80 x 23
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Сумісність з моделлю | E20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон температур, °C | 5,0°C до 45,0°C |
| Живлення | 230 В AC 50 Гц |
| Клас захисту | Пластик |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальний струм, А | 3 (1) A |
| Монтаж | Поверхневий |
| Призначення | Для керування теплою підлогою або джерелом тепла |
| Розмір, мм | 80 x 80 x 23 |
| Тип | Терморегулятор |
| Тип зв’язку | ZigBee 3.0 або RF 868МГц |
| Керування | TPI або Гістерезис (від ±0.1°C до ±0.2°C) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 914 ₴


