Блок сполучення Salus Vlad + БУ-Т-8-2/8А 8-ми зонний блок керування з таймером затримки на 4 входи та 2 виходи
- Немає в наявності
- Код: БУ-Т-8-28А
3 333 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Блок сполучення Salus Vlad + БУ-Т-8-2/8А 8-ми зонний блок керування з таймером затримки на 4 входи та 2 виходи Salus Vlad + БУ-Т-8-2/8А дозволяє включати насос змішувального вузла та котел за наявності запиту на тепло хоча б по одній з 8-х зон і, відповідно, вимикати це обладнання за відсутності таких запитів. Блоки мають вбудований таймер затримки - 3 хвилини, необхідної для відкривання сервоприводів. Затримку можна деактивувати, знявши перемичку на платі. Цей пристрій реалізує управління за логікою "АБО" (відповідно до наявності фази на хоча б одноvу із входів L1-L8) і може з успіхом бути застосованим там, де необхідна ця функція для управління іншими різними приладами з напругою живлення 220В і максимальним струмом навантаження до 8А Переваги: розширює можливості застосування багатьох продуктів SALUS або інших виробників універсальність застосування за рахунок застосування вбудованого імпульсного блоку живлення, не критичний до величини напруги живлення (Uпіт.= ~110-240 В) малі габарити зручний монтаж - дозволяє проводити монтаж на DIN-рейку разом із центром комутації. світлодіодна індикація стану роботи Характеристики: Живлення – 230В AC 50 Гц Монтаж – DIN-рейка 35 мм Кількість контрольованих зон – 8 Макс. навантаження NC/COM/NO (котел) – 8 (3) A Макс. навантаження вих 220В (насос) – 8 (3) А Тип – блок керування насосом та котлом з таймером затримки Спосіб встановлення – настінний Розміри (Д х Ш х В) - 68 x 89 x 64 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Монтаж | Настінний, DIN-рейка 35 мм |
| Напруга | 220-240 В, 50 Гц, 1ф В |
| Розмір, мм | 68 x 89 x 64 мм |
| Керування | Механічне |
| Управління по Wi-Fi | Без керування Wi-Fi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 333 ₴


