Електричний водонагрівач Comfee Vision FW100 Comfee Vision FW100 - плоский водонагрівач із баком на 100 л, 2 ТЕНами та електронним керуванням. Призначений для забезпечення гарячою водою квартир, будинків, офісів, приміщень комерційного призначення. Завдяки глибині всього 30 см підходить для невеликих ванних кімнат. Добре вписується в проміжки між меблями. Може встановлюватися як вертикально, так і горизонтально. Живиться від побутової мережі 220 В. Товщина стінок становить 2 мм. Зсередини покритий шаром міцної, стійкої до розтріскування сапфірової емалі. Для захисту від корозії та накипу обладнаний магнієвим анодом. Утеплений щільним пінополіуретаном, який сповільнює охолодження води і скорочує витрати на її повторне нагрівання. Комплектується 2-ма мідними ТЕНами сумарною потужністю 2 кВт і електронним дисплеєм з підсвічуванням для виведення температури нагріву. Оснащений запобіжним клапаном, а також захистом від перегріву. Характеристика: Об'єм, л: 100 Потужність ТЕНів: - 1х1200 Вт - 1х800 Вт Кількість ТЕНів: 2 Індикатор температури: Електронний Регулятор температури: Відкритий (на корпусі) Тип нагрівального елемента (ТЕНа): Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) Час нагріву: 3 год Підведення труб: Нижнє Матеріал внутрішнього бака: Сталь Габарити (ВхШхГ): 109 х 57 х 39 см Габарити в упаковці (ВхШхГ): 116.5 х 64.1 х 39 см Максимальна температура води: 75 С° Встановлення: Вертикальне Вага: 38.38 кг Вага в упаковці: 41.74 кг Потужність, Вт: 2000 Оснащення: - Два ТЕНи - З кабелем живлення Форма бака: Прямокутна Тип встановлення: Настінний Тип керування: Електронне Матеріал бака: Сталевий з покриттям Керування через Wi-Fi: Без керування через Wi-Fi Країна реєстрації бренду: Китай Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 7 років на бак Країна-виробник товару: Китай Комплектація: - Бойлер - Інструкція - Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comfee |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 38.38 |
| Водонагрівач | Накопичувальний |
| Встановлення | Вертикальна |
| Габарити (ВхШхГ) | 109 х 57 х 39 см |
| Гарантія | на електричну частину 24 міс., на бак при умові щорічного технічного обслуговування 84 міс. |
| Живлення | 220 В |
| Комплектація | Гарантійний талон, інструкція, запобіжний клапан, кабель, вилка, бойлер |
| Максимальна температура води | 75 С° град. |
| Матеріал бака | сталь з емальованим покриттям |
| Монтаж | Настінний |
| Об'єм бака, л | 100 л |
| Потужність, Вт | 2000 Вт (800 Вт+1200 Вт) |
| Підведення води | нижній |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу) | відкритий (мокрий) |
| Форма | Прямокутна |
| Час нагріву, год | 3 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴


