
Котел тривалого горіння Marten Comfort Pellet MCP - 80 кВт
- Готово до відправки
- Код: MCP-80
222 800 ₴
Котел тривалого горіння Marten Comfort Pellet MCP - 80 кВтГотово до відправки
222 800 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Твердопаливний котел з автоматизованою подачею палива Marten Comfort Pellet MCP-80 Пелетний котел Marten Comfort Pellet MCP-80 - це енергоефективний твердопаливний котел, обладнаний пристроєм для автоматичної подачі палива (пелет), що дозволяє працювати дуже довгий період на одному завантаженні. Котел може застосовуватися для обігріву приміщень будь-якого типу. Основними видами палива є деревна пелета і пелета з лушпиння соняшнику. Котли даної серії виготовляються з термостійкої листової сталі товщиною 6 мм. Кожна модель має велику камеру згоряння, тепло від горіння палива передається безпосередньо на теплоносій, що циркулює між подвійними стінками камери. Швидкість згоряння регулюється автоматичним блоком керування - це дозволяє ощадливо витрачати паливо. Тому час горіння однієї закладки зазвичай становить від 3 до 7 днів! Основні переваги: Високий ККД Автоматичне керування температурою теплоносія Тривалий час автономної роботи до 7 діб завдяки наявності завантажувального бункера Працює на пеллетах будь-якої якості, в тому числі агропеллетах з насіння соняшнику Можливість управління процесом горіння і розпалювання котла Колосники з циркуляцією теплоносія (не втрачається енергія, що витрачається на його нагрівання) Повне спалювання палива і низька його зольність дозволяють чистити котел один раз на тиждень-півтора Зручна чистка котла забезпечується легким доступом до теплообмінника і зольного ящика Висока якість зварювального шва Розрахунковий термін служби 15-20 років Технічні характеристики: Виробник: MARTEN Країна виробництва: Україна Подача палива: Автоматична подача Номінальна потужність: 80 кВт Вага: 725 кг Паливо, що застосовується: пелета дерев'яна, лушпиння соняшника Тривалість сгорання разової загрузки: 3 - 7 днів Площа поверхні теплообміну в котлі: 8,2 кв. м Опалювана площа: до 800 кв. м ККД, %: 92 Номінальний тиск: 2,0 бар Рекомендована температура води у котлі: 58-95°С Ємність води в котлі: 263 л Патрубки підключення: 50 мм Споживання електроенергії не більше: 155 Вт Параметри топки: Глибина топки: 760 мм Об'єм топки: 384 л Габарити котла: Висота: 2110 мм Ширина: 2000 мм Глибина: 750 мм Рекомендовані параметри димоходу: Внутрішній діаметр: 220 мм Висота (мінімально допустима): 7 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marten |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 725 |
| Вид палива | Пелета деревна, пелета з лушпиння соняшнику |
| Вид розпалювання | Автоматичний |
| Габарити (ВхШхГ) | 2000х2110х750 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр димаря | 200 мм |
| Комплектація | Твердопаливний котел, бункер для пелети, факельний пелетний пальник, шнек для подачі пелети, блок керування, кочерга, паспорт. |
| Корисний об'єм камери згоряння | 384 дм3 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Об'єм води в котлі, л | 263 |
| Площа обігріву, кв. м | 800 |
| Потужність, кВт | 80 |
| Підключення до електромережі | 220 В |
| Робота в автономному режимі від одного завантаження | 3-7 днів |
| Робочий тиск, бар | 2 |
| Споживання електроенергії, Вт | 155 |
| Спосіб завантаження палива | Автоматичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 800 ₴
