Котел твердопаливний Marten Comfort 20 кВт Твердопаливний котел тривалого горіння Marten Comfort потужністю 20 кВт призначений для опалення приміщення площею до 200 кв. метрів основними видами палива: антрацит, вугілля, дрова. Тривалість згоряння разового завантаження палива: 8-24 години. У комплект поставки входять: твердопаливний котел, вентилятор М+М, блок керування Tech, кочерга, паспорт. Marten Сomfort серія повноцінних твердопаливних котлів тривалого горіння за найкращою ціною. Це надійний, високоефективний економічний котел з котлової сталі 5-6 мм, не вимогливий до якості палива. Умови створені у місткій завантажувальній камері та правильно розподілена подача вторинного повітря через форсунки, дозволяє спалювати паливо зверху вниз і допалювати піролізні гази, що виділяються з деревини, що збільшує час горіння. Це дозволяє котлу працювати на дровах до 12 годин і до 24 годин на вугіллі (на одному завантаженні). Також паливом для нього можуть бути: брикети торф'яні, тріска, відходи переробки деревини. Ефективність теплообмінника така, що температура димових газів на виході з котла не перевищує 150-180 градусів С. Він складається з водонаповнених колосників, водяної сорочки та верхнього чотирьох ходового лабіринту, що складається з полиць, наповнених водою. Швидкість проходу димових газів така, що теплоносій встигає максимально увібрати тепло. Для того, щоб процес горіння був максимально ефективним та плавним, котел Marten Сomfort обладнаний польською автоматикою TЕCH. Контролер керує роботою циркуляційного насоса та вентилятора, що подає необхідну кількість повітря в камеру горіння. Після того, як паливо згорить повністю, електроніка відключиться автоматично. Почистити котел легко. Завдяки рухомій решітці між колосниками, яка приводиться в дію важелем з правого боку котла та місткої зольної скриньки. Переваги: Виготовлений із сталі марки Г2С; Містка завантажувальна камера; Верхнє горіння; Повне спалювання палива; Великий високоефективний теплообмінник; Зручний механізм для чищення; Місткий зольний ящик; Великі регульовані дверцята; Надійна електроніка та вентилятор; Повноцінна теплоізоляція. Технічні характеристики: Виробник: MARTEN Країна виробництва: Україна Подача палива: Ручна подача Номінальна потужність: 20 кВт Вага: 290 кг Паливо, що застосовується: Дрова, Антрацит, Паливні брикети Тривалість згоряння разового завантаження: 8-24 годин Площа поверхні теплообміну в котлі:2,5 кв. м Опалювана площа: до 200 кв. м ККД, %: 85 Споживання електроенергії, не більше: 85 Вт Патрубки підключення: 50 мм Рекомендована температура води у котлі: 58-95°С Параметри топки: Глибина топки: 410 мм Об'єм топки: 87 л Габарити котла: Висота: 1490 мм Ширина: 560 мм Глибина: 718 мм Рекомендовані параметри димоходу: Внутрішній діаметр: 180 мм Висота (мінімально допустима): 5 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marten |
| Вага | 290 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид палива | Вугілля; Торфобрикеті/торф; Тирса, тріска, стружка; Дрова; Антрацит |
| Габарити (ВхШхГ) | 1490х718х560 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр димаря | 180 мм |
| Колір | Сірий з червоним |
| Комплектація | Котел, вентилятор М+М, блок керування Tech, кочерга, паспорт |
| Корисний об'єм камери згоряння | 87 л |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Напруга | 220 В В |
| Об'єм води в котлі, л | 90 |
| Площа обігріву, кв. м | 200 |
| Потужність, кВт | 20 |
| Підключення до електромережі | Да |
| Робота в автономному режимі від одного завантаження | 8-24 рік |
| Робочий тиск води, кПа | 0.2 МПа |
| Споживання електроенергії, Вт | 85 |
| Спосіб завантаження палива | Речне завантаження |
| Тип розпалювання | Ручний |
| Керування | Автоматика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 400 ₴


