Універсальний бездротовий терморегулятор Salus Quantum SQ610B 230 В (чорний)
- Готово до відправки
- Код: SQ610B
7 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний бездротовий терморегулятор Salus Quantum SQ610B 230 В (чорний) Терморегулятор Salus Quantum SQ610B – багатофункціональний терморегулятор прихованого монтажу з датчиком вологості. Винятковою особливістю цього регулятора є те, що завдяки вбудованому модулю ZigBee він має всі функції бездротового регулятора в системі Salus Smart Home. З іншого боку, SQ610 має на виході безпотенційні контакти вбудованого реле, що дозволяє використовувати його як універсальний провідний регулятор, сумісний із провідними центрами комутації або підключати його до стандартного входу керування газовим котлом. Можливість управління: Бездротове, за допомогою програми SALUS Smart Home Дротове, коли регулятор безпосередньо підключений до приймача Бездротове без підключення до інтернету - завдяки координатору CO10RF Дротове без інтернет-шлюзу UGE600 і без координатора CO10RF, коли регулятор підключений безпосередньо до приймача (наприклад, проводового центру комутації) Терморегулятор Salus Quantum SQ610B має ключові переваги: Багатофункціональний вхід: температурний датчик, датчик присутності Можливість створення довільних графіків Вбудований індикатор вологості Можливість вибору алгоритму управління: ITLC, гістерезис ±0,5/±0,25 градусів за Цельсієм Можливість блокування PIN та встановлення лімітів бажаної температури Функція комфортної статі Warm Floor Основні характеристики та конструктивні особливості: Бренд: Salus Серія: Salus Smart Home Країна реєстрації виробника: Гонконг Тип продукції: терморегулятор Тип терморегулятора: електронний Діапазон налаштування: +5...+40°C Екран: монохромний, з підсвічуванням Максимальне навантаження, А: 3 Спосіб керування/регулювання пристрою: бездротовий Електроживлення: 230 В~ Елемент живлення: електромережа Контроль температури: повітря, підлоги (опціонально) Спосіб встановлення: в підрозетник, що вбудовується Призначення: керування водяною теплою підлогою Колір: білий Управління: Канали зв'язку: ZigBee Мобільні програми: SALUS Smart Home Комплектація: - Вбудований датчик вологості - Вбудований датчик температури повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Великобританія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.1 кг |
| Гарантія | 60 місяців |
| Дисплей | Монохромний, з підсвічуванням |
| Діапазон регулювання температури, °C | 5 - 40 °C |
| Живлення | 230 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Максимальний струм, А | 3 |
| Монтаж | У підрозетник, вбудований |
| Призначення | Для водяної теплої підлоги |
| Робоча температура | 0-45°C град. |
| Розмір, мм | 86 х 86 х 28 мм |
| Тип | Терморегулятор |
| Тип підключення | Дротовий, ZigBee 2,4 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 250 ₴


