Терморегулятор Salus HTRP24V(50) зональний, тижневий, 24В
- Готово до відправки
- Код: HTRP24V(50)
3 296 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Терморегулятор Salus HTRP24V(50) зональний, тижневий, 24В Терморегулятор Salus HTRP24V(50) використовується в системах зонального керування системами нагрівання або охолодження, що характеризуються високою тепловою інерцією. Він може підключатися через центр комутації чи безпосередньо до термоприводів. Через центр комутації може отримувати сигнал NSB від тижневого терморегулятора та знижувати задану температуру на -2 або -4 °С (вибирається перемикачем на платі регулятора). Регулятор має клему CO для дистанційного перемикання режим охолодження. Терморегулятор Salus HTRP24V(50) має ключові переваги: Безшумна робота TRIAC Алгоритм управління PWM Функцію нічного зниження температури NSB Захищає термостатичні клапани від киснення VP Основні характеристики та конструктивні особливості: Управління: електронне Тип монтажу: настінний Тип детектування: підігрів/охолодження Живлення: 220В Габарити (ВхШхГ): 85 х 85 х 30 мм Колір: білий Вага: 0.1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Великобританія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.1 кг |
| Гарантія | 60 місяців |
| Живлення | 220 В |
| Монтаж | Настінний |
| Розмір, мм | 85 х 85 х 30 мм |
| Тип | Терморегулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 296 ₴


