Електронасос дренажно-фекальний Rudes FECA1000
- Готово до відправки
- Код: 4823121304453
2 519 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електронасос дренажно-фекальний Rudes FECA1000 Дренажно-фекальні електронасоси серії FECA призначені для відведення води з затоплюваних приміщень; перекачування рідин з малим вмістом біологічних відходів, стічних вод, відстояних каналізаційних вод, що містять колоїдні, маслянисті речовини, дощової та фільтраційної води; переробки побутових стоків; подачі води з неглибоких колодязів, цистерн та відкритих водойм для систем поливу в садівництві, сільському та лісовому господарствах. Обмеження: Робоча рідина: чиста або забруднена вода або інша рідина, схожа з водою за щільністю та хімічною активністю Показник рН: 4 – 10 Вміст механічних домішок, не більше 5 кг/м³ Максимальний розмір часток, не більше 10 мм Температура рідини, що перекачується, +1°С … +35°С Максимальна температура довкілля: +40°С Мінімальний рівень осушення 250 мм Мінімальний діаметр колодязя (ємності) 600 мм Конструктивні особливості та переваги: Моноблочні вертикальні занурювальні Корпус насосної камері з чавуну Корпус двигуна та кришка верхня з алюмінію Бічне розташування вихідного патрубка Колесо робоче – відцентрове, вироблено з чавуну Для захисту двигуна додатково встановлена спеціальну манжету Укомплектований ручкою для перенесення і підвішування електронасоса Укомплектований перехідником під шланг Укомплектований кабелем живлення Надійний захист електродвигуна від попадання води, завдяки торцевому ущільненню, встанов - леному в масляній камері, та спеціальної манжети Зручний монтаж та експлуатація, завдяки наявності ручки та перехідника під шланг Двигун: Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором Охолодження двигуна рідиною, що перекачується Ступінь захисту IPX8 Клас нагрівостійкості ізоляції В Однофазне виконання зі встановленим в корпус електронасоса конденсатором Вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском Напруга живлення: 220 В, 50 Гц Режим роботи: тривалий Характеристики: Виробник: Rudes Тип розміщення: занурювальний Напруга живлення: 220 В, 50 Гц Споживана потужність, Вт: 1000 Тип приєднання патрубків: під шланг Вихідний патрубок: DN50 Мінімальний діаметр свердловини, мм: 600 Максимальна глибина занурення, м: 5 Максимальний напір, м: 11.0 Максимальна продуктивність, м³ / год: 12.00 Максимальна температура рідини, що перекачується, ° С: 35 Максимальний розмір часток, мм: 10 Шнур електроживлення, довжина, м: 6 Наявність ріжучого механізму: немає Матеріал робочого колеса: чавун Гарантійний термін, міс.: 12
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rudes |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9,7 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина шнура живлення, м | 6 |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 2" |
| Діаметр свердловини, мм | 600 |
| Клас захисту | IPX8 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +1°С... +35°С |
| Матеріал робочого колеса | Чавун |
| Напруга | 220 В, 50 Гц В |
| Напір max, м | 11 |
| Охолодження | Рідиною, що перекачується |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Продуктивність, м3/год | 12.00 |
| Режими роботи | Тривалий |
| Ріжуча система | Немає |
| Тип води | Для брудної та чистої води |
| Тип двигуна | Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором |
| Тип насоса | Дренажно-фекальний |
| Тип підключення | Під шланг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 519 ₴


