Ретранслятор мережі Engo EREPEATER Це пристрій, що збільшує радіус дії бездротової мережі ZigBee 3.0 в системі керування на базі шлюзу ENGO EGATEZB. Це буде доречно, коли бездротове з’єднання слабке через відстань або перешкоди (залізо-бетонні стіни, посилені стелі тощо). Повторювач є доповненням до системи і не працює самостійно. Для його належної роботи потрібен шлюз ZigBee 3.0 (EGATEZB), доступний у пропозиції. Характеристики: Бренд: ENGO Controls Країна реєстрації бренду: Польща Серія: EREPEATER Тип продукції: ретранслятор Канали зв'язку: ZigBee Екран: без дисплея Елемент живлення: електромережа Спосіб керування/регулювання пристрою : бездротове Електроживлення: 230 В Колір: чорний Гарантія: від виробника
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 40 x 24 x 82 мм |
| Живлення | 230 В AC 50 Гц |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Монтаж | У розетку |
| Тип зв’язку | ZigBee 3.0 2,4GHz |
| Керування | Віддалений доступ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 184 ₴


