Інтернет-шлюз Engo Smart EGATE-PRO чорний Версія PRO із зовнішньою антеною для розширення радіусу дії мережі ZigBee 3.0 Легко подолає залізобетонне перекриття або кілька перегородок Підключення через WiFi або LAN Проста робота, швидке додавання пристроїв до мережі ZigBee Розширені функції усунення перешкод – можливість змінювати канали зв’язку Настінна або вільна установка (без фіксації) Можливість автономної роботи Включає блок живлення, кабель живлення USB-C (1 м) і кабель локальної мережі (1 м) Характеристики: Живлення: 5V DC USB type C Тип зв’язку: - ZigBee 3.0 2,4GHz - Wi-Fi 2,4GHz - Ethernet (RJ45) Розміри, мм: 90 x 90 x 22
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Колір | Чорний |
| Монтаж | Настінна або вільна установка (без фіксації) |
| Напруга | 5V DC USB type C В |
| Розмір, мм | 90 x 90 x 22 мм |
| Тип | Інтернет-шлюз |
| Тип зв’язку | ZigBee 3.0 2,4GHz, Wi-Fi 2,4GHz, Ethernet (RJ45) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 437 ₴


