Свердловинний насос Rudes 2FRESH 750 (1-28/40-0,55) кабель 15 м
- Готово до відправки
- Код: 4820224010892
7 251 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердловинний насос Rudes 2FRESH 750 (1-28/40-0,55 ) кабель 15 м Електронасоси відцентрові багатоступінчасті свердловинні серії 2FRESH призначені для подачі води зі свердловин із внутрішнім діаметром 65 мм та більше, колодязів, цистерн та відкритих водойм. Можуть застосовуватися для використання в системах водопостачання приватних будинків, фермерських господарств, у системах мийного обладнання, в системах поливу в садівництві. Обмеження: Перекачувальна рідина: чиста вода (окрім морської); Загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м³ Показник pH 6,5-9,5; Вміст механічних домішок, не більш ніж 50 г/м³ Максимальний розмір часток, не більше 0,2 мм Максимальна температура води: +35 ° С Конструктивні характеристики: Патрубок напірний та фланець перехідний з латуні Корпус насосної камери з нержавіючої сталі Колесо робоче - відцентрове, закритого типу, пластик РОМ Вбудований зворотній клапан Вали двигуна і насосної частини з нержавіючої сталі AISI 304 Елементи кріплення, вставки, корпус електродвигуна з нержавіючої сталі Ущільнення торцеве - графіт / кераміка / NBR / AISI 304 3 Підшипникові опори ковзання Покращений захист двигуна по лінії валу: ущільнення торцеве посилено спеціальним відбійником Укомплектований 3х жильним кабелем живлення - 15 м Електродвигун: Асинхронний двополюсний однофазний, з короткозамкненим ротором, маслонаповнений Ступінь захисту IPХ8 Клас ізоляції В Однофазное виконання з встановленими в корпус електродвигуна конденсатором і вбудованим в обмотку пристроєм захисту двигуна від перевантажень Напруга живлення: 220 В, 50 Гц Режим роботи: тривалий Характеристики: Виробник - Rudes Вид насоса - Свердловинний Потужність - 0.75 кВт Напруга мережі - 220 В 50 Гц Пропускна спроможність – 1.7 куб. м/год Максимальний натиск – 49 м Максимальна температура робочої рідини – 35 °C Якість води - Чиста Максимальна глибина занурення – 20 м Спосіб встановлення насоса - Занурювальний Принцип дії - Відцентровий Довжина мережевого шнура – 15 м Матеріал корпусу - Нержавіюча сталь Матеріал виробу - Пластик Вага – 10 кг Гарантійний термін – 12 місяців Країна виробник - Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rudes |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1/2 |
| Діаметр насосу | від 65 мм |
| Клас захисту | IPX8 |
| Комплектація | Укомплектований насосом, кабелем електроживлення 2 м + 13 м та муфтою |
| Максимальна температура води | +35°C град. |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.2 |
| Матеріал робочого колеса | Пластик |
| Напруга | 220 В 50 Гц В |
| Напір max, м | 49 |
| Потужність, кВт | 0.75 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність м.куб/год. | 1.7 |
| Тип двигуна | Асинхронний двополюсний, з короткозамкнутим ротором, маслонаповнений |
| Тип насоса | Свердловинний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 251 ₴


