Свердловинний насос Rudes 3FRESH FLOW 2000 (3-84/26-1,5) кабель 50 м комплектація "А"
- Готово до відправки
- Код: 4820224010991
9 225 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердловинний насос Rudes 3FRESH FLOW 2000 (3-84/26-1,5) кабель 50 м комплектація "А" Електронасоси відцентрові багатоступінчасті свердловинні серії 3FRESH FLOW призначені для подачі води зі свердловин із внутрішнім діаметром 85 мм та більше, колодязів, цистерн та відкритих водойм. Можуть застосовуватися для використання в системах водопостачання приватних будинків, фермерських господарств, у систем мийного обладнання, в системах поливу в садівництві. Обмеження: Перекачувана рідина - чиста вода (крім морської) Загальна мінералізація води , не більше 1500 г / м3 Показник рН 6,5 - 9,5 Зміст механічних домішок, не більше 50 г / м3 Максимальний розмір часток, не більше 0,2 мм Максимальна температура перекачується води: +35 °С Конструктивні характеристики: Патрубок напірний, фланець перехідною з чавуну Корпус насосної камери з нержавіючої сталі Колесо робоче - відцентрове, закритого типу, виконане з пластика POM Вали двигуна і насосної частини з нержавіючої сталі AISI 304 Вбудований зворотний клапан Для захисту від механічних включень - сітчастий фільтр Кріпильні деталі, корпус двигуна і сорочка насосної камери з нержавіючої сталі Ущільнення торцеве - графіт / кераміка / NBR / AISI 304 3 проміжні підшипникові опори ковзання Покращений захист двигуна по лінії валу: ущільнення торцеве посилено спеціальним відбійником Укомплектований 3-х жильним електрокабелем із заземленням - 50 м, з євровилкою Електродвигун: Асинхронний двополюсний однофазний з короткозамкненим ротором, маслонаповнений Ступінь захисту IPХ8 Клас ізоляції В Однофазное виконання з встановленими в корпус електродвигуна конденсатором і вбудованим в обмотку пристроєм захисту двигуна від перевантажень Напруга живлення: 220 в, 50 Гц режим роботи: тривалий Характеристики: Виробник - Rudes Вид насоса - Свердловинний Потужність - 2 кВт Напруга мережі - 220 В 50 Гц Пропускна спроможність – 5.5 куб. м/год Максимальний натиск – 102 м Максимальна температура робочої рідини – 35 °C Якість води - Чиста Максимальна глибина занурення – 40 м Спосіб встановлення насоса - Занурювальний Принцип дії - Відцентровий Довжина мережевого шнура – 50 м Матеріал корпусу - Нержавіюча сталь Матеріал робочего колеса - Пластик Вага – 23.5 кг Гарантійний термін – 12 місяців Країна виробник - Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rudes |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 23.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 1 |
| Діаметр насосу | 85 мм |
| Клас захисту | IPX8 |
| Комплектація | Електронасос, кабель 50 м, інструкція з експлуатації, упаковка |
| Максимальна температура води | +35°C град. |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.2 |
| Матеріал робочого колеса | Пластик |
| Напруга | 220 В 50 Гц В |
| Напір max, м | 102 |
| Потужність, кВт | 2 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність м.куб/год. | 5.5 |
| Тип двигуна | Асинхронний двополюсний, з короткозамкнутим ротором, маслонаповнений |
| Тип насоса | Свердловинний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 225 ₴


