Електронасос відцентровий свердловинний SPRUT 6SPW 18-180-15 Електронасоси відцентрові свердловинні серії SPW призначені для перекачування води зі свердловин з внутрішнім діаметром 165 мм і більше (для моделей 6SPW), колодязів, цистерн і відкритих водойм. Можуть застосовуватися для використання в системах промислового та сільськогосподарського водопостачання: в приватних будинках, фермерських господарствах, в системах мийного обладнання, в системах поливу в садівництві тощо. Обмеження: Робоча рідина: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності та хімічної активності Загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3 Показник pH 6,5 – 9,5 Зміст механічних домішок, не більше 0,1% Максимальний розмір часток, не більше 0,2 мм Максимальна температура рідини: + 35 °С Конструктивні характеристики: Патрубок напірний з чавуну з захисним покриттям Корпус насосної камери з нержавіючої стали Колесо робоче – центробіжне, закритого типу, виконане зі спеціального технополімера Фланець перехідною з чавуну Вал насосної частини з нержавіючої сталі AISI 304 Гвинти, що стягують скоби та захисний кожух з нержавіючої сталі Ущільнення торцеве – графіт / SiC / NBR / AISI 304 Довжина кабелю живлення 2 м Двигун: Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, маслонаповнений Приєднання відповідно до стандарту NEMA Покращений захист електродвигуна по лінії валу ступінь захисту IPХ8 Клас ізоляції В трифазного виконання Напруга живлення: 380 В, 50 Гц Режим роботи: тривалий Характеристики: Зовніш. діаметр насоса (мм) - 143 Принцип дії - Відцентровий Електроживлення - 400 В, 50 Гц Частота (Hz) - 50 Номінальна подача (м3 / год) - 18,0 Продуктивність, м³/год - більше 20 м³/год Максимальний напір - 254 м Максимальна подача (м3 / год) - 31,5 Номінальний напір (м) - 180 Макс. температура перекачується середовища (° C) - +35 Максимальна температура рідини (° C) - +35 Країна бренду - Україна Номінальна потужність - P2 (Вт) - 15000 Довжина кабелю (м) - 2 Клас захисту (IEC 34-5) - IPХ8 Клас ізоляції (IEC 85) - B Вага, кг - 100,0
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 100 |
| Висота подачі, м | 254 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шнура живлення, м | 2 |
| Діаметр вихідного отвору, дюйм | 3" |
| Діаметр вхідного отвору, дюйм | 3" |
| Діаметр свердловини, мм | Від 165 мм |
| Живлення | Мережа |
| Клас захисту | IPХ8 |
| Комплектація | насос, паспорт, паковання + кабель 2 м |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +35 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.2 |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 380 В, 50 Гц В |
| Потужність, кВт | 15 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, м3/год | 33 |
| Тип насоса | Свердловинний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 825 ₴


