Насос поверхневий відцентровий NPO MRS 4
- Готово до відправки
- Код: 4823121303722
5 727 ₴
5 184 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос поверхневий відцентровий NPO MRS 4 Призначений для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовується в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, системах підвищення тиску різного призначення. Завдяки конструкції гідравлічної частини електронасос має високий к. п. д. і низький рівень шуму. Назва «самовсмоктуючий» визначається здатністю створювати в підвідному трубопроводі вакуум необхідної величини, щоб підняти рідину до осі всмоктувального патрубка. Є хорошим рішенням для використання в станціях автоматичного підвищення тиску для систем водопостачання приватних будинків і котеджів, автоматичного поливу - в умовах, де потрібна висока об'ємна подача в широкому діапазоні напору насоса. Обмеження: рідина, що перекачується: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності і хімічної активності загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3 показник рН 6,5 – 9,5 вміст механічних домішок, не більше 0,01% максимальний розмір частинок, не більше 0,2 мм максимальна температура перекачується рідини: +40°С максимальна температура навколишнього середовища: +40°С максимальний робочий тиск: 0,7 МПа (7 бар) Конструктивні характеристики: моноблочні горизонтальні багатоступінчасті самовсмоктуючі корпус насосної камери з чавуну і нержавіючої сталі робоче колесо – відцентрове, закритого типу, виконане з високоміцного технополімера NORYL вал з нержавіючої сталі AISI 304 ущільнення торцеве – графіт/кераміка /NBR/AISI 304 укомплектований кабелем живлення Двигун: Тип двигуна: двополюсний асинхронний з короткозамкненим ротором однофазний, з самовентиляцією Однофазний із встановленим у коробку виводів конденсатором В обмотку електродвигуна вбудовано захист від перевантажень з автоматичним перезапуском Ступінь захисту IP44 Клас ізоляції В Напруга живлення: 220 В, 50 Гц Обмотка статора: мідь Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI304 Режим роботи: тривалий Характеристики: Електричні характеристики мережі: 230 V ~1N Споживана електрична потужність, кВт: 0,95 Діаметр під'єднання труб, дюйм: G1-B Матеріал валу двигуна: Нержавеющая сталь AISI304 Матеріал обмотки статора: Мідь Габаритні розміри (В × Ш × Г), мм: 184 × 175 × 445 Матеріал робочого колеса: Полімер Norel Довжина кабелю, м: 1,2 Матеріал корпусу: Чавун + нержавійка кожуху Принцип роботи: Відцентровий багатоступеневий Діапазон температур навколишнього середовища, °С: +4 ... + 40 °C Діапазон температур середи, що перекачується, °С: + 5℃ … +40 °С Сфера використання: Поверхневий, для водопостачання та поливу Максимальний тиск в системі, бар: 7 Максимальний натиск, м: 45 Номінальна подача, куб.м/год: 3 ÷ 3,6 куб.м/год (50 ÷ 60 л/хв) за натиском 24 ÷ 29 м Номінальний натиск, м: 24 ÷ 29 Режим роботи: S1, тривалий Максимальна глибина всмоктування, м: 7 Максимальна подача, куб.м/год.: 5,4 куб.м/год. (90 л/хв) Захист від перегріву: Так Клас ізоляції (IEC 85): В Клас захисту: IP44 Вага, кг: 11,6 Країна виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 11,6 |
| Габарити (ВхШхГ) | 184 × 175 × 445 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю, м | 1,2 |
| Діаметр патрубка | 1" |
| Клас захисту | IP 44 |
| Максимальна температура довкілля, °C | + 4℃ … +40 °С |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | + 5℃ … +40 °С |
| Матеріал корпусу | Чавун + нержавійка кожуху |
| Матеріал робочого колеса | Полімер Norel |
| Напруга | 230 В 50 Гц В |
| Напір max, м | 45 |
| Потужність, кВт | 0,95 |
| Принцип дії | Відцентровий багатоступеневий |
| Продуктивність, л/хв | 90 |
| Продуктивність, м3/год | 5,4 |
| Режими роботи | Тривалий |
| Тиск, бар | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 184 ₴


