Дротовий добовий термостат Engo EASY-24B (чорний) Живлення 24В змінного струму (безпечна напруга) Можна використовувати в громадських будівлях завдяки безпечній напрузі (24 В) Точний і функціональний, але простий у щоденному використанні Має цифровий дисплей, що відображає поточну температуру Працює в 24-годинному режимі Ідеально підходить для технологічних мінімалістів Характеристики: Живлення: 24В AC Макс. навантаження: 3 (1) A Діапазон темп.: 5 – 35°C Точність відображення: 0.1°C Алгоритм управління: TPI або Гістерезис (від ±0.2°C до ±2°C) Зв’язок: Дротовий Вихідний сигнал: Безпотенційні конт. NO/COM Рівень захисту: IP30 Розміри, мм: 80 x 80 x 22
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Сумісність з моделлю | X80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Клас захисту | IP30 |
| Максимальне навантаження | 3 (1) A |
| Монтаж | Накладний |
| Напруга | 24В AC В |
| Призначення | Для керування теплою підлогою або джерелом тепла |
| Регулятор температури | 5 – 35°C |
| Розмір, мм | 80 x 80 x 22 мм |
| Тип | Термостат |
| Тип підключення | Дротове |
| Керування | TPI або Гістерезис (від ±0.2°C до ±2°C) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 973 ₴


