Циркуляційний насос Sprut GPD 25-8S-180 з гайками
- Готово до відправки
- Код: 4823121304354
3 813 ₴
3 451 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циркуляційний насос Sprut GPD 25-8S-180 з гайками Циркуляційні насоси Sprut GPD 25-8S (з'єднувальні гайки в комплекті) з "мокрим" ротором призначені для перекачування робочих рідин в одно- та двотрубних системах опалення відкритого та закритого типу, у тому числі, що використовують енергію сонця; теплових насосів; системах кондиціонування повітря при стабільному або слабкому витраті робочої рідини. Конструктивні характеристики: моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом корпус насосної камери із чавуну колесо робоче - відцентрове, закритого типу, виконане з термостійкого полімеру вал із металокераміки підшипники ковзання радіального типу з металокераміки гільза статора захисна з нержавіючої сталі AISI 304 відбивач із нержавіючої сталі AISI 304 корпус двигуна з алюмінію сполучні гайки в комплекті Обмеження: робоча рідина: чисті нев'язкі, неагресивні рідини, що не містять твердих частинок або волокон, подібні до води за щільністю та хімічною активністю загальна жорсткість рідини, не більше 700 мкг-екв/кг вміст сполук заліза, трохи більше 500 мкг/кг вміст розчиненого кисню у воді, не більше 50 мкг/кг вміст нафтопродуктів, трохи більше 1 мг/кг значення рН 7,0-9,5 максимальний вміст гліколю: 50% максимальний робочий тиск: 1 МПа (10 бар) граничні нижнє і верхнє значення температури рідини, що перекачується від -10°С до +110°С максимальна температура довкілля: +40°С щоб уникнути кавітаційного шуму, тиск на всмоктуванні повинен бути не менше 1,5 м водяного стовпа при температурі +90°С Двигун: асинхронний двополюсний з короткозамкненим «мокрим» ротором, тришвидкісний охолодження двигуна рідиною, що перекачується перемикання швидкостей здійснюється механічним трипозиційним перемикачем ступінь захисту IP44 клас нагрівальностійкості ізоляції H однофазне виконання із встановленим у коробку виводів конденсатором напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий Характеристики: Робочі параметри: Висота тиску: 8.5 м Продуктивність: 10000 л/год Кількість швидкостей: 3 Діаметр патрубка у дюймах: 1 1/2" Максимальний тиск: 10 бар Максимальна температура рідини, що перекачується: 110°C Перемикання швидкостей: механічний, трипозиційний перемикач Характеристики двигуна та пристрої: Потужність, Вт: 225 Вт Живлення: від мережі (220 В) Тип двигуна: асинхронний Охолодження: є Конструктивні та функціональні особливості Тип підключення: різьбове Терморегулятор: без терморегулятора Автоматичне регулювання напору: ні Захист від перевантажень: ні Тип установки: горизонтальний+вертикальний Клас ізоляції: H Принцип дії: відцентрові Захист від сухого ходу: без захисту від сухого ходу Матеріал робочого колеса: технополімер Матеріал корпусу: чавун Матеріал валу двигуна: металокераміка Додаткова інформація: Тип товару: циркуляційні насоси Ротор насоса: мокрий Кількість режимів: 1 Категорія товару: циркуляційні насоси для опалення Клас: побутовий Вид: поверхневі Висота: 135 мм Ширина: 180 мм Вага: 4.2 кг Країна походження: Китай Комплектація: - насос; - сполучні гайки; - інструкція з експлуатації; - гарантія
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sprut |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.2 |
| Гарантія | 21 місяців |
| Діаметр патрубка | 1 1/2" |
| Захист сухого ходу | Немає |
| Клас захисту | IP44 |
| Комплектація | Насос; сполучні гайки; інструкція з експлуатації; гарантія |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | Від -10°С до +110°С |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга | 220 В, 50 Гц В |
| Напір max, м | 8.5 |
| Потужність, Вт | 225 Вт |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, м3/год | 5,5 |
| Режими роботи | Тривалий |
| Тип двигуна | Асинхронний двополюсний з короткозамкненим «мокрим» ротором, тришвидкісний |
| Тиск, бар | 10 бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 451 ₴


