Циркуляційний насос NPO BPS65-18SF-340 (380V) шнур живлення, приєднувальний комплект Електронасоси циркуляційні з «мокрим» ротором серії BPS-SF призначені для забезпечення циркуляції теплоносія в системах опалювання, охолоджування і кондиціонування, в сонячних системах обігріву, а також в системах гарячого водопостачання котеджів, дач, господарських об’єктів і інших споживачів. Конструктивні особливості: Моноблочні горизонтальні фланцеві з одним робочим колесом Корпус насосної камері з чавуну із внутрішнім катафорезним покриттям Колесо робоче – відцентрове, закритого типу, виконане із нержавіючої сталі Вал з нержавіючої сталі Підшипники ковзання з силіцированого графіту Гільза статора захисна з нержавіючої сталі AISI 304 Відбивач з нержавіючої сталі AISI 304 Корпус двигуна з алюмінію Фланці відповідні приєднувальні в комплекті Укомплектований кабелем живлення Обмеження: Робоча рідина: чисті нев’язкі, неагресивні рідини, що не містять твердих часток або волокон, подібні до води по щільності та хімічній активності Загальна жорсткість не більше 700 мкг-екв/л Вміст сполук заліза не більше 500 мкг/л Вміст розчиненого кисню не більше 50 мкг/л Водневий показник рН: 7,0 – 9,5 Максимальний вміст гліколю: 50% Граничні нижнє та верхнє значення температури рідини, що перекачується: +2°С...+110°С Максимальна температура довкілля: +40°С Вологість в приміщенні не повинна перевищувати 95%. Щоб уникнути кавітаційного шуму, тиск на всмоктуванні повинен бути не менше 1,5 м водяного стовпа при температурі +90°С Двигун: Асинхронний двополюсний з короткозамкненим «мокрим» ротором трьохшвидкісний Охолодження двигуна рідиною, що перекачується Вибір режиму роботи проводиться перемикачем в коробці виводів Вбудоване термореле для захисту двигуна (через контактор) Індикатор неправильного обертання двигуна Ступінь захисту IP44 Клас нагрівостійкості ізоляції F Напруга живлення: 380 В, 50 Гц Режим роботи: тривалий Характеристики: Принцип дії: відцентровий Тип ротора: мокрий Напруга живлення: 380В, 50 Гц Споживана потужність, Вт: 1720 Монтажна довжина, мм: 340 Тип приєднання патрубків: фланець Вхідний патрубок: DN65 PN10 Вихідний патрубок: DN65 PN10 Максимальний напір, м: 18.0 Максимальна продуктивність, м³ / год: 44.00 Тип рідини: чиста вода Максимальна температура рідини, що перекачується, ° С: 110 Мінімальна температура перекачується рідини, ° С: 2 Максимальний розмір часток, мм: 0.05 Кількість швидкостей: 3 Гарантійний термін, міс.: 36
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 33,5 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр патрубка | 2 1/2" |
| З'єднання | Фланець |
| Клас захисту | IP44 |
| Максимальна температура довкілля, °C | +40 °C |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | +2 °C...+110 °C |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.05 |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 380 В, 50 Гц В |
| Напір max, м | 18 |
| Потужність, Вт | 1720 |
| Принцип дії | Відцентровий |
| Продуктивність, м3/год | 44 |
| Режими роботи | Тривалий |
| Тип води | Чиста |
| Тип двигуна | Асинхронний двополюсний з короткозамкненим «мокрим» ротором трьохшвидкісний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 019 ₴


