Комплект NPO TPS 60 + НТ24 + FLEXIBLE 1"M/F*50 СМ 3⁄4"*90 + комплект автоматики (80 мм)
- Готово до відправки
- Код: 2200000018960
5 104 ₴
4 594 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект NPO TPS 60 + НТ24 + FLEXIBLE 1"M/F*50 СМ 3⁄4"*90 + комплект автоматики (80 мм) Електронасоси вихрові самовсмоктувальні Обмеження: перекачувальна рідина: вода або інші рідини, схожі з водою за щільністю та хімічною активністю загальна мінералізація води, не більш ніж 1500 г/м3 показник pH 6,5-9,5 вміст механічних домішок, не більш ніж 20 г/м3 максимальний розмір частинок, не більш ніж 0,05 мм максимальна температура рідини, що перекачується: +40°С максимальна температура довкілля: +40°С максимальний робочий тиск: 0,8 МПа (8 барів) Конструктивні характеристики: моноблокові горизонтальні з одним робочим колесом корпус насосної камери з чавуну колесо робоче — вихрове, виготовлене з латуні вал із неіржавкої сталі AISI 304 ущільнення торцеве — графіт/кераміка/NBR/AISI 304 вбудований зворотний клапан на всмоктувальному патрубці укомплектований кабелем живлення Двигун: асинхронний двополюсний із короткозамкнутим ротором, з самовентиляцією ступінь захисту IP44 клас нагрівостійкості ізоляції В однофазне виготовлення зі встановленим у коробку виводів конденсатором вбудована в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезавантаженням напруга живлення: 220 В, 50 Гц режим роботи: тривалий Характеристики: Виробник: NPO Вид насоса: Вихровий Діаметр перекачуваних частинок: 0.05 мм Якість води: Чистий Кількість швидкостей: 3 Максимальна температура робочої рідини: 40 град. Максимальний напір: 36 м Напруга мережі: 220~240 В Споживана потужність: 370 Вт Пропускна здатність: 2.1 куб.м/год Спосіб установки насоса: Поверхневий Частота: 50 Гц Клас захисту корпусів електронного устаткування: IP44 Матеріал корпусу: Чавун Тип ротора: Сухий Максимальна температура навколишнього середовища: 40 град. Висота: 19 0 мм Діаметр роз'єму з'єднання: 1 дюйм Довжина: 250 мм Довжина мережевого шнура: 1.2 м Ширина: 150 мм Вага: 6.5 кг Країна виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.5 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина кабелю, м | 1.2 м |
| Діаметр патрубка | 1" |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна температура довкілля, °C | 40 |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | 40 |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.05 мм |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Напруга | 220~240 В 50 Гц В |
| Напір max, м | 36 |
| Потужність, Вт | 370 Вт |
| Продуктивність, м3/год | 2.1 |
| Розмір, мм | 190х250х150 |
| Спосіб встановлення | Поверхневий |
| Тип води | Чиста |
| Тип насоса | Вихровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 594 ₴


