Дротовий електронний терморегулятор SALUS RT20 добовий 230 В Кімнатний регулятор накладного монтажу, призначений для контролю підігріву площ, що характеризуються високою тепловою інерцією. Його під´єднують до дротового центру комутації, за допомогою якого на ньому можна знизити задану температуру, отримуючи сигнал NSB (нічного зниження температури) з тижневого регулятора. Переваги: безшумна робота (TRIAC) має алгоритм керування Гістерезис має функцію нічного зниження температури NSB Характеристики: Бренд: SALUS Назва моделі: RT20 Наявність дисплея: Ні Спосіб встановлення: На вертикальну поверхню Керування через додаток: Ні Живлення: 230В AC 50Гц Керуючий сигнал: 230 В Зв’язок: Дротовий Алгоритм керування: Гістерезис (±0,1°C до ±2°C) Датчик вологості: Ні Можливість підключення датчика NTC: Ні Діапазон регулювання температури: 5 - 35°C Режим охолодження: Ні Захист меню PIN: Ні Максимальне навантаження на реле (А): 0.5A Тижневе програмування: Ні Розміри [мм]: 80 x 80 x 18.5 Необхідність підведення дротів: Так Призначення: Для теплої підлоги
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Дисплей | Ні |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Великобританія |
| Сумісність з моделлю | X80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон регулювання температури, °C | 5 - 35°C |
| Живлення | 230 В AC 50 Гц |
| Клас захисту | IP30 |
| Монтаж | Накладний |
| Призначення | Для теплої підлоги |
| Розмір, мм | 80 x 80 x 18.5 мм |
| Тип підключення | Дротовий |
| Керування | Гістерезис (±0,1°C до ±2°C) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 369 ₴


